Karczma Ankh-Morpork

Witaj strudzony wędrowcze

Ogłoszenie

Proszę wszystkich użytkowników o przedstawienie się w temacie powitalnym. Pozdrawiam, Admin

#1 2010-02-18 08:10:34

 Jamro

Berserker

status skrimmr@aqq.eu
12106140
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 42
Punktów :   

System Rang

Czcigodny Adminie, drogi Modzie, zastanawiałem się ostatnio nad zmianą systemu rang/tytułów. Na kilku innych forach które swego czasu odwiedzałem, w informacjach o użytkowniku obok postów było widać coś wzorowanego na pasku z "expem" popularnym w eRPeGach, przykładowo czerwono-zielony pasek a nad nim 10/20 postów i "level" tudzież rangę lub tytuł. Co myślicie o takim pomyśle, dałoby radę ustanowić coś takiego w naszej karczmie?


http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblack.jpg

Offline

 

#2 2010-02-18 08:31:46

Janush

Goblin

7790640
Skąd: Nora cioci
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 112
Punktów :   

Re: System Rang

Jamro zobacz co masz pod nazwą użytkownika. Wydaje mi się, że to jest właśnie odpowiednik systemu rang.
A to, że ja jestem np. Goblinem, a ty Berserkerem to po prostu uprzejmość wielkiego admina .
Więc moim zdaniem ten system chyba posiadamy ale w swojej karczemnoankhmorporskiej formie.

Ostatnio edytowany przez Janush (2010-02-18 08:33:21)


"JESZCZE RAZ NADEPNIESZ NA TE POZIOMKI, A ZASADZĘ CI TAKIEGO KOPA W DUPĘ, ŻE WYLECISZ Z ATMOSFERY, KTÓRA NIE ZDĄŻY CIĘ SPALIĆ, MINIESZ STACJĘ ORBITAL, WPADNIESZ NA ŚWIAT DYSKU I JESZCZE ZDĄŻYSZ ZA KRAWĘDŹ SPAŚĆ, AŻ CIĘ KTOŚ W KOŃCU W NILFGARDZIE ODNAJDZIE!"

Offline

 

#3 2010-02-18 10:27:09

 tomir

Patrycjusz/ Admin

Skąd: Nie twój zasrany interes
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 159
Punktów :   
Imię z Neuro: Marty

Re: System Rang

Na serwerach pun.pl nie ma (o ile mi wiadomo) możliwości graficznego przedstawienia rangi i ilości postów. Innymi słowy, tu się po prostu nie da tak zrobić.

Pozdrawiam,
Admin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karczmaankhmorpork.pun.pl komornik praga południe Komornik Lubin