Karczma Ankh-Morpork

Witaj strudzony wędrowcze

Ogłoszenie

Proszę wszystkich użytkowników o przedstawienie się w temacie powitalnym. Pozdrawiam, Admin

#1 2010-07-08 13:31:47

 bzyk

Parobek

2620049
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Kampania Descenta [board RPG]

Mam propozycje by zorganizować sesję a najlepiej parę w Descent'a(http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ … n-the-dark) a dokładniej to w jego pierwszy moduł Kampanii (http://www.boardgamegeek.com/boardgamee … -to-legend) ... jest to planszowo-taktyczny dungeon-crawl dla 5(ewentualnie mniej) graczy, tzn Overlord'a(coś w rodzaju GM'a ale grającego stricte przeciw graczom) i drużyny 4 bohaterów ... zarówno postaci jak i overlord zdobywają doświadczenie a ci pierwsi również coraz to lepsze wyposażenie, dzięki czemu obie siły konfliktu się rozwijają pomiędzy kolejnymi podziemiami itp ... walka jest w formie turowej(a jakże by inaczej w planszówce:P) i imho bardzo przypomina taką z falloutów starych... cała kampania powinna zająć kilkadziesiąt(!) godzin ale jest to trudne do zmierzenia, mimo iż raz udało mi się całą rozegrać (a kilkanaście razy rozpoczynać), zatem conajmniej parę sesji

Zatem pytam kto byłby chętny na uczestniczenie w takiej kampanii , ze mną jako Overlordem ? Z tego co wiem to napewno Tomir, więc poszukujemy jeszcze 3 (jakby co to imho w późniejszych sesjach ktoś może kontrolować postać kogoś nieobecnego)

Oraz kolejne pytanie, kiedy ? Mi osobiście pasuje dowolna nocka , prawie każdy weekend... niestety nie mozemy grać u mnie więc propozycje co do mety też są mile widziane ... Tomir np. proponował zagrać po zakończeniu najblizszego Neuro, co mi tam odpowiada, ale pytanie o której to będzie i kto jeszcze będzie na nogach(ja napewno ale z doświadczenia wiem że sporo osób szybciej odpada)


___________________________________________________________
"He who makes a beast of himself gets rid f the pain of being a man..."

Offline

#2 2010-07-08 13:43:10

Anfarius

Moderator

8196498
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 140
Punktów :   
Imię z Neuro: Curt

Re: Kampania Descenta [board RPG]

Mnie jak najbardziej po zakończeniu najbliższego Tomirowego Neuro odpowiada, myślę, że także bez problemu się utrzymam na nogach Pozatym to dobry pomysł o tyle, że na Neuro już będzie wystarczająca grupa do gry (Tomir, Bzyk, ja, Janush i napewno jeszcze jedna lub dwie osoby).

Poza tym czas dla mnie nie ma znaczenia, mam teraz wakacje Teoretycznie możnaby zagrać także u mnie, ale jak będzie nas 5 to już niestety tylko na ogrodzie, więc tylko w jakąś cieplejszą noc

Anf.


Graj, Muzyko!

Offline

#3 2010-07-08 14:33:51

 bzyk

Parobek

2620049
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Kampania Descenta [board RPG]

Co do grania outdoors to moje niewielkie doświadczenie mi mówi że to się ciężko sprawdza przy takich grach, gdyż to nie jest pen&paper i tu jest trochę wiecej kart i innych elementów podatnych na podmuchy wiatru , a te są trochę mniej przewidywalne od temperatury/opadów

PS. teraz zauważyłem że umieściłem to w złym dziale , czy ktoś może to przenieść do Szynkwas'u ?

Temat przeniesiony
Admin


___________________________________________________________
"He who makes a beast of himself gets rid f the pain of being a man..."

Offline

#4 2010-07-08 21:19:30

Anfarius

Moderator

8196498
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 140
Punktów :   
Imię z Neuro: Curt

Re: Kampania Descenta [board RPG]

Równie teoretycznie co poprzednio mam miejscówkę osłoniętą przed wiatrem drzewami. No ale co fakt to fakt, jak karciochy, to nie na dworze.


Graj, Muzyko!

Offline

#5 2010-07-15 12:09:47

 bzyk

Parobek

2620049
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Kampania Descenta [board RPG]

No to o której zaczynamy w pt, i kto w końcu będzie a kogo nie ?


___________________________________________________________
"He who makes a beast of himself gets rid f the pain of being a man..."

Offline

#6 2010-07-15 13:37:21

Janush

Goblin

7790640
Skąd: Nora cioci
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 112
Punktów :   

Re: Kampania Descenta [board RPG]

Ja nie dam rady raczej, ale gdzieś tam istnieje możliwość, że się pojawię, ale wątła.


"JESZCZE RAZ NADEPNIESZ NA TE POZIOMKI, A ZASADZĘ CI TAKIEGO KOPA W DUPĘ, ŻE WYLECISZ Z ATMOSFERY, KTÓRA NIE ZDĄŻY CIĘ SPALIĆ, MINIESZ STACJĘ ORBITAL, WPADNIESZ NA ŚWIAT DYSKU I JESZCZE ZDĄŻYSZ ZA KRAWĘDŹ SPAŚĆ, AŻ CIĘ KTOŚ W KOŃCU W NILFGARDZIE ODNAJDZIE!"

Offline

#7 2010-07-15 23:25:33

 tomir

Patrycjusz/ Admin

Skąd: Nie twój zasrany interes
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 159
Punktów :   
Imię z Neuro: Marty

Re: Kampania Descenta [board RPG]

Dobra! Dla zainteresowanych: zaczynamy przed 20 tym razem, żeby tak ze dwa pełne Dungeony zrobić.
BTW Jamro - zostawiłeś u mnie kołonotatnik i karty postaci do Młotka bodaj.

Offline

#8 2010-07-16 16:01:41

 Jamro

Berserker

status skrimmr@aqq.eu
12106140
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Kampania Descenta [board RPG]

spoko, przybędę dziś i zabiore, mam nadzieje że szkica olbrzyma nie widzieliście i nie mieliście z niego beki


http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblack.jpg

Offline

#9 2010-07-16 16:49:29

Anfarius

Moderator

8196498
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 140
Punktów :   
Imię z Neuro: Curt

Re: Kampania Descenta [board RPG]

Zgłaszam się oczywiście, ja i moja koza bojowa


Graj, Muzyko!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów komornik praga południe Komornik Lubin