Karczma Ankh-Morpork

Witaj strudzony wędrowcze

Ogłoszenie

Proszę wszystkich użytkowników o przedstawienie się w temacie powitalnym. Pozdrawiam, Admin

#1 2010-02-09 18:56:38

 tomir

Patrycjusz/ Admin

Skąd: Nie twój zasrany interes
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 159
Punktów :   
Imię z Neuro: Marty

Można prosić godność pana/pani??

Od czasu do czasu ktoś się rejestruje, ale nikt się nie chce z nami przywitać, dlatego tworzę ten wątek i prosiłbym o krótkie wstępniaki. Tak, to dotyczy też starych użytkowników


Jako admin przykładnie zacznę od siebie:
Tomir, jeden z twórców grupy Wolne Miasto Rybnik, zwolennik autonomii Śląska, zagorzały ateista, czytelnik fantastyki i science-fiction, niepoprawny grafoman, eRPeGowy gracz i mistrz.

Offline

 

#2 2010-02-09 19:01:55

Anfarius

Moderator

8196498
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 140
Punktów :   
Imię z Neuro: Curt

Re: Można prosić godność pana/pani??

By zaświecić przykładem wśród naszej licznej forumowej braci...

Kacper, obecny moderator tegoż forum, czyli opiekunek do dzieci z ramienia admina wyznaczony. Ateista od dziecka praktycznie, zagorzały pisarz i czytelnik fantasy i sci-fi, wielki wielbiciel wszelkiej maści filmów (tych dobrych) no i główny mistrz gry w przypadku forumowych storytelli. eRPeGowy gracz i mistrz.

Next.


Graj, Muzyko!

Offline

 

#3 2010-02-09 21:01:41

Shayn

Lekarz

Skąd: Zaświaty
Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 82
Punktów :   
Imię z Neuro: Gregory

Re: Można prosić godność pana/pani??

Mateusz, czasem Shayn... z rzadka Gregory. Czytelnik Sci-Fi i zagorzały fan fantasy. Twórca dwóch alfabetów (sic!) i całej masy opowiadań z różnych kategorii. Sporadyczny poeta. Jak nasz miłościwie królujący, zwolennik autonomii Śląska i członek Wolnego Miasta Rybnik. Oficjalnie nie istnieję w rejestrze Początkujący gitarzysta, gracz i (zdarza się) mistrz gry w eRPeGi. Niepoprawny politycznie optymista. Do wzięcia xD


"Ludzie, którzy używają więcej niż trzech wykrzykników, lub trzech pytajników, to osoby z zaburzeniami osobowości" - Terry Pratchett

Offline

 

#4 2010-02-09 21:09:07

Janush

Goblin

7790640
Skąd: Nora cioci
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 112
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Jan"Ush poprawna pisownia w rzeczywistości Janek albo Jan albo Jasiu albo wstaw tu inne zdrobnienie które wymyśli twoja zniszczona psychika.
Dla odmiany praktykujący katolik, usiłujący prowadzić sesje W D&D, gracz durnymi postaciami w Neuroshime i jeszcze durniejszymi deckami w M:tG, wielbiciel książek, swojego psp i i Eevei'ego.
Aha i rzecz najważniejsza aktywny działacz Ruchu Walczącego o Emancypacje Goblinów Spod Jarzma Wrednych Stereotypów.
Next

Ostatnio edytowany przez Janush (2010-02-10 20:54:48)


"JESZCZE RAZ NADEPNIESZ NA TE POZIOMKI, A ZASADZĘ CI TAKIEGO KOPA W DUPĘ, ŻE WYLECISZ Z ATMOSFERY, KTÓRA NIE ZDĄŻY CIĘ SPALIĆ, MINIESZ STACJĘ ORBITAL, WPADNIESZ NA ŚWIAT DYSKU I JESZCZE ZDĄŻYSZ ZA KRAWĘDŹ SPAŚĆ, AŻ CIĘ KTOŚ W KOŃCU W NILFGARDZIE ODNAJDZIE!"

Offline

 

#5 2010-02-09 21:22:34

patrick017

Polimorf

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 15
Punktów :   
Imię z Neuro: Mike

Re: Można prosić godność pana/pani??

No to najwyższy czas na parę słów o sobie, jednak trochę się tu zagląda.
Patryk, co do ksywki to Mike, aczkolwiek istnieje wcześniejsza, o niej wolałbym zapomnieć. Tak samo jak moi poprzednicy, jestem czytelnikiem literatury fantasy. Czasem zdarzy mi się zdobyć jakąś historyczną książkę, jednak mój ulubiony okres to średniowiecze.Moim sporadycznym zajęciem jest korekta większości tekstów Shayna zanim ujrzą one światło dzienne. Natomiast w kwestii religii to jestem w opozycji do Anfa i Morta, ponieważ uważam siebie za praktykującego katolika. Lubię słuchać muzyki, ulubiony zespół to Linkin Park.

Ostatnio edytowany przez patrick017 (2010-02-09 21:24:14)


http://fc04.deviantart.com/fs33/f/2008/308/5/a/Into_Werewolf_RETURNS_by_AbyssWolf.gif
Animal I have become. xD

Offline

 

#6 2010-02-11 20:41:46

Jajcasz

Mieszczanin

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Że niby się przywitać trzeba?

No to cześć .

.
.
.

Że za mało?
No dobra;p.

Dawno, dawno temu nadano mi imię Marcin. Co dziwne, przetrwało do dziś bez zdrobnień, ksywek i innych takich;d. Jak większość wyżej wpisanych również jestem miłośnikiem książek fantasy, chociaż nie pogardzę kryminałem czy sensacją. Lubię słuchać dobrej (moim zdaniem:p) muzyki, grać na kompie i w erpegi. Przeważę również większość na korzyść katolików, gdyż jestem wierzący, praktykujący. To by było na tyle chyba. Howgh.

Offline

 

#7 2010-02-12 12:38:57

 Jamro

Berserker

status skrimmr@aqq.eu
12106140
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Jestem Jamro (można używać również formy Jah-mr'o). Na imię mam Marcin i jestem pomniejszą manifestacją diabła w mojej dzielnicy. Lubię dobrą fantastykę, eRPeGi i karciochy ( jedyna, słuszna M:tG). Jestem straszliwie leniwy co odbija się na mojej twórczości, tej literackiej jak i tej sesyjnej.
Obsesyjnie słucham metalu i jego różnych 'dobrych' odmian, szukając nuty do której w końcu uda mi się rozpierdolić betonową ścianę za pomocą głowy (jakiś użytek z łepetyny musi być). Tyle by było z najważniejszych.

Ostatnio edytowany przez Jamro (2010-10-24 15:35:12)


http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblack.jpg

Offline

 

#8 2010-02-25 17:14:00

 Mikael

Parobek

Skąd: Stato della Città del Vat
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Zwą mnie Mikael. Jestem przedstawicielem Świętego Officjum S.R.E. na terenie Autonomii Śląska, zamierzam założyć oddział w Wolnym Mieście Rybnik...
W rzeczywistości mam na imię(szok) Michał(jestem oryginalny, jak widać). Miłuję jedyną słuszną religię tzn. Katolicyzm, czytuje poza Prawem Kanonicznym literaturę fantasy oraz inne wartościowe - i nie tylko - książki... Lubię słuchać i wykonywać muzykę szczególnie klasyczną... Od czasu do czasu zabazgram jakąś biedną kartkę słowami, które nie zawsze mają sens... Mam miniaturkę gigantycznego chomika księżycowego... pogryzł Geralta... reszta jest owiana nutką tajemnicy...


Spalmy wszystkich, Pan pozna swoich...

Offline

 

#9 2010-03-13 21:15:16

Zuris

Parobek

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Cześć, na chrzcie dostałem Jan, Katolikiem praktykującym z wyboru jestem. Narodzony Roku Pańskiego 1991. Lubuję się w literaturze fantastycznej, RPG-ach, grach PC-owych (głównie Online ostatnimi czasy). Aktywność fizyczna obca mi nie jest, zaś sprawność swą oceniam na dobrą. Multiinstrumentalistą (jeszcze) nie jestem, na razie tylko gitara, na horyzoncie majaczą jednak skrzypce i klawisze... No, koniec nudzenia ;]

Offline

 

#10 2010-04-27 22:14:15

 bzyk

Parobek

2620049
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Można prosić godność pana/pani??

Wawrzek (będące zdrobnieniem od Wawrzyniec) , znany powszechnie we wszelkich środowiskach jako "bzyk"(nie przykładam wagi do pisowni z-dużej-litery'owej) oraz w niektórych systemach fantasy/sf jako "ponury"(j.w.)... roczkik '87 ... ponadto:
- ateista/Dyskordianin, tolerancyjny wobec religii, ale nie wobec instytucji kościoła
- flegmatyk i introwertyk
- członek i współzałożyciel "Pizza z Kota Team"u na Rybnickiej scenie MtG/itp
- weteran niezliczonych ilości cRPG (głównie single-player, z wyjątkiem kilku-kilkunastu miesięcy pochłoniętych przez Diablo II CBN)
- czynny gracz bRPG (Descent, World of Warcraft, Arkham Horror, Magiczny miecz, Runebound...) oraz strategii (Agricola, Carcassonne, Hex...), a także projektant(głównie w kwestiach mechaniki i grafiki, nie fabularnej) tej pierwszej kategorii
- emerytowany weteran i cardmaker MtG, archetypowy Johny
- początkujący gracz RPG (Warhammer, DnD)
- fan literatury Terry'ego Pratchett'a, Stephen'a King'a, "Fight Club"u(również filmu!), "Paragraf 22" oraz dzieła "Szninkiel"
- fan komiksu WILQ oraz internetowych komiksów (Ctrl-Alt-Del, PvP,PennyArcade, Wulffmorgenthaler,Saturday Morning Breakfast Cereal, Unspeakable Vault of Doom)
- wielbiciel szerokiej gammy muzyki, ze wskazaniem na Rock, punk-Rock, alternatywną i niewielka domieszke metalu
- z zamiłownia siatkarz(środkowy), zawodnik "Beer Team"u(Rybnicka Amatorska Liga Siatkówki) z przeszłością klubową(TS Volley Rybnik)... od czasu do czasu Snowboard'zista
- na codzień kierowca, listonosz InPost i student Transportu w Katowicach(zaocznie)

Ostatnio edytowany przez bzyk (2010-04-28 12:51:37)


___________________________________________________________
"He who makes a beast of himself gets rid f the pain of being a man..."

Offline

 

#11 2010-07-26 19:14:45

boguo

Parobek

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Witajcie, to ja, BoguO, czyli Boguś; student, członek Pizza z Kota Teamu, gracz RPG, miłośnik SF (Philip K. Dick rządzi) i ogólnie dobrej literatury, niegdyś aktywny gracz MtG i czytelnik fantasy. Zwykle siedzę w Krakowie, ale czasem odwiedzam rodzinne, przyrybniczne strony. Muzykę lubię a poglądy religijno-filozoficzne posiadam.

Offline

 

#12 2011-06-14 22:52:26

Arros

Parobek

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Arros, czyli Grzegorz.

Cóż, coś o sobie? Ot, student, czytelnik (dosłownie wszystkiego, co wpadnie w ręce...), czasem coś stworzę, czasem pobrzdąkam... Dawny gracz MtG, RPG, ASG... Ot, chyba wszystko.

Offline

 

#13 2011-10-24 22:37:50

Marek

Parobek

Zarejestrowany: 2011-10-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Marek, czyli Marek

Założyłem konto, by wrzucać tu czasem coś o kartach, linki, listy, własne myśli.
Coś tam czytam, coś tam słucham, w coś tam gram oprócz MtG.
Reszta jest milczeniem.

Offline

 

#14 2012-06-19 01:33:35

Wajkse

Parobek

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Można prosić godność pana/pani??

Adrian czyli Wajkse.

W kilku słowach o sobie.
Polak/Ślązak, twórca, ale nie artysta, wychowany w wierze, ale bez ugruntowanego stanowiska o religii, niechętny do wszystkich sejmowych frakcji politycznych, więc cichy zwolennik autonomii, wielki wielbiciel Rybnika, chociaż nie jego mieszkaniec, od zawsze pasjonat algorytmiki eksperymentalnej, RPGów i bitewniaków, bardzo głodny gracz, chociaż z problemami do poskładania drużyny z prawdziwego zdążenia, a prywatnie człowiek czasem cyniczny, sarkastyczny i z trudnym poczuciem humoru, a `Reszta jest autopsją`.

Przyjmijcie moje pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez Wajkse (2012-06-19 01:34:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karczmaankhmorpork.pun.pl komornik praga południe Komornik Lubin