Karczma Ankh-Morpork

Witaj strudzony wędrowcze

Ogłoszenie

Proszę wszystkich użytkowników o przedstawienie się w temacie powitalnym. Pozdrawiam, Admin

#1 2008-10-07 17:56:38

 tomir

Patrycjusz/ Admin

Skąd: Nie twój zasrany interes
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 159
Punktów :   
Imię z Neuro: Marty

Budowa

Etap pierwszy czas zacząć. Powoli i systematycznie będziemy wyludniać tamto forum. Jednym z powodów jest oczywiście olew ze strony adminki, którą ja osobiście także mam tam gdzie słonko nie dochodzi.

Jeszcze jedno, pozostałe działy są widoczne dla zalogowanych

Offline

 

#2 2008-10-19 09:10:25

Irys

Parobek

5936465
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Budowa

Pytnie , gdzie moge dawać swoje szkice, opowiadania czy wiersze ? ;] Nowy wątek zobic na twórczości?


Szczery gniew jest jedną z największych twórczych potęg wszechświata.

Offline

 

#3 2008-10-20 20:33:16

 tomir

Patrycjusz/ Admin

Skąd: Nie twój zasrany interes
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 159
Punktów :   
Imię z Neuro: Marty

Re: Budowa

Opowiadania i wiersze to tak: te "współczesne" w Piwnicy Boga Maszyny, te fantasy w Głównej sali, w odpowiednich działach Wasza twórczość. Galerie niedługo wstawie też więc spoko.

Offline

 

#4 2009-06-23 21:32:23

Janush

Goblin

7790640
Skąd: Nora cioci
Zarejestrowany: 2008-12-19
Posty: 112
Punktów :   

Re: Budowa

Ja mam jedną uwagę odnośnie tego, że większość forum jest widoczna dopiero po zalogowaniu. Jak wiadomo ludzie są leniwi, a nasze forum dosyć małe. Żeby było większe potrzebni są ludzie. Mało któremu potencjalnemu członkowi będzie się chciało logować żeby zobaczyć o co chodzi i po prostu oleje i poszuka czegoś prostszego. Nazwa może i zachęci niektórych, ale 50% oleje z powodu nadmiaru "pracy" jaki trzeba włożyć w założenie konta. Ukrywanie zawartości moim skromnym zdaniem jest dobre tylko w wypadku storytelle'a (przy okazji pozdro dla Anfa) gdzie postronnych nie powinno obchodzić co się tam dzieje. Tak to wygląda przynajmniej według mnie i myślę, że to "odtajnienie" nie zaszkodzi, a wprost przeciwnie. Czekam na to co wy o tym sądzicie?


"JESZCZE RAZ NADEPNIESZ NA TE POZIOMKI, A ZASADZĘ CI TAKIEGO KOPA W DUPĘ, ŻE WYLECISZ Z ATMOSFERY, KTÓRA NIE ZDĄŻY CIĘ SPALIĆ, MINIESZ STACJĘ ORBITAL, WPADNIESZ NA ŚWIAT DYSKU I JESZCZE ZDĄŻYSZ ZA KRAWĘDŹ SPAŚĆ, AŻ CIĘ KTOŚ W KOŃCU W NILFGARDZIE ODNAJDZIE!"

Offline

 

#5 2009-06-24 10:41:16

 tomir

Patrycjusz/ Admin

Skąd: Nie twój zasrany interes
Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 159
Punktów :   
Imię z Neuro: Marty

Re: Budowa

Sam pomysł odtajnienia może się sprawdzić, ale tylko pod warunkiem, że odtajnię działy pogadankowe. Z prostego powodu. Jeśli ktoś chce oceniać naszą twórczość, wolałbym żeby nie był anonimowy. Choć oczywiście posłucham tego co ma do powiedzenia reszta.

Offline

 

#6 2009-06-24 13:57:34

Anfarius

Moderator

8196498
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 140
Punktów :   
Imię z Neuro: Curt

Re: Budowa

Dobra dobra, skończyłem z WoW'em (przynajmniej na razie) więc teraz będę częściej obecny.

Co do pomysłu Janusha, jestem za tym, by "odtajnić" naszą twórczość, nawet storytelle, byleby nie było możliwości, żeby gość, bez zarejestrowania się, mógł pisać posty. Bo co nam przeszkadza, że ktoś sobie poczyta nasze wypociny, imo to nawet lepiej, byleby nie było "dziwnych" i niechcianych komentarzy ze strony anonimów.

Anf


Graj, Muzyko!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karczmaankhmorpork.pun.pl Ciechocinek spa weekend