Karczma Ankh-Morpork

Witaj strudzony wędrowcze

Ogłoszenie

Proszę wszystkich użytkowników o przedstawienie się w temacie powitalnym. Pozdrawiam, Admin

#1 2010-02-17 18:41:19

Anfarius

Moderator

8196498
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 140
Punktów :   
Imię z Neuro: Curt

Formularz do WoDy

No więc zainspirowany pomysłem Janusha, o to formularz dla moich graczy w WoDa. Rok kampanii to 1999.

Imię:
Wiek:
Miejsce i dokładna data urodzenia:
Miejsce zamieszkania:
Zawód:
Rodzina (osobno opisać ojca, matkę, rodzeństwo, co robią, gdzie mieszkają, czym się zajmują):
Znajomi (w jakich kręgach postać ma znajomych, wyszczególnić i opisać przyjaciół tak jak rodzinę):
Wyznawana religia:
Wzrost:
Waga:
Wygląd:
Wrogowie (jeśli postać w jakichś kręgach ma wrogów):
Nawyki (na przykład splunięcie za każdym razem, gdy przez ulicę przebiegnie kot):
Cel (nadrzędny cel w życiu, największa aspiracja, postać nie musi posiadać takowej):
Mowa (w jaki sposób postać mówi, chaotycznie, a może się jąka?):
Mowa ciała (w jaki sposób postać się porusza, z gracją, przygarbiona? Czy jest nadpobudliwa, jak się porusza w trakcie rozmowy?):
Najważniejsze chwile w życiu (kilka kulminacyjnych punktów w życiu):
Osobowość (kilka zdań, taki opis psychiki):


Dobrze by było też odpowiedzieć na kilka pytań:

Czy postać uznaje siły nadprzyrodzone?
Czy wierzy w przeznaczenie, szczęście, pech?
Czy boi się czegoś? Ma jakąś fobię?
Czy martwi się o bliskich?
Jest jakoś szczególnie przywiązana do jakichś rzeczy?
Ma swoją ulubioną potrawkę, cytat, piosenkę? Jeśli tak, to jaką.
Co robi w wolnym czasie?

Jeśli masz coś jeszcze do dodania, umieść to tutaj:

Byłoby też miło, jakbyście we własnym zakresie obmyślili jakiś rodzaj zachowań swojej postaci, jak reaguje na różne sytuacje, jak przyjmuje porażki i sukcesy, itp. itd.

Dziękuję, wiem, że tego jest dużo, ale Wampir to akurat gra, w której nacisk jest kładziony na tego typu sprawy :)


Graj, Muzyko!

Offline

#2 2010-02-17 22:47:23

Jajcasz

Mieszczanin

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Formularz do WoDy

Napisz coś więcej o tym systemie. Ewentualnie weź jutro podręczniki jak masz.

Offline

#3 2010-02-21 19:46:19

 Jamro

Berserker

status skrimmr@aqq.eu
12106140
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Formularz do WoDy

Imię i Nazwisko: Marcin Martwy
Wiek: 23
Miejsce i data narodzin: 24 sierpień 1976 Rybnik
Miejsce zamieszkania: Katowice
Zawód: Student
Rodzina: Ojciec jest sprzedawcą w sklepie budowlanym, Matka pracuje salonie kosmetycznym. Pracują ciężko i zostają po godzinach aby móc zapewnić swemu jedynemu synowi warunki materialne do studiowania więc nie ma ich za często w domu i nie okazują synowi zbyt wielkiego zainteresowania.
Znajomi: Studenci, sąsiedztwo domu rodzinnego, kilku kumpli od browara i dwóch przyjaciół ze studiów (BG Jan'Usha i Anf'Ariusa)
Wyznawana religia: Codex moralny, Ateista
Wzrost: 1,75 m
Waga: 70kg
Wygląd: Blady w miarę wysoki chłopak z długimi tłustymi włosami i parszywą, brodatą gembą, nosi się na 'metala', chodzi w długim skórzanym płaszczu...
Nawyki: W chwilach wyjątkowej wściekłości tupanie nogą a w skrajnych przypadkach bicie mebli, ścian i głośne bluzganie.
Mowa: Szybko zrozumiale, niezbyt finezyjnym słownictwem
Mowa ciała: Szybki pewny krok, lekko pochylona sylwetka, dużo gestykuluje rozmawiając na interesujące go tematy
Najważniejsze chwile w życiu : Śmierć dziadka który był dla niego wzorcem i podporą w ciężkich chwilach, dostanie się na studia poznanie BG Anfa i Janusha
Osobowość kilka typowych kwestii i komentarzy: "Ciągle się gapią, kurwa mać pierdoleni nietolerancyjni hipokryci, pewnie katole, jebani inkwizytorzy.",
"No to kurwa pięknie, jak się mam wyrobić z tą pierdoloną robotą na wczoraj..?", "Dżizas kurwa ja pierdole, kto zostawił otwartą tę szafkę, to do cholery bolało..", "Szach mat kurwa, i co ja mam teraz zrobić? Jak zawsze jestem w dupie.." czyli poschizowany, ekspresyjny, wulgarny i lekko niezrównoważony osobnik

Marcin nie końca wierzy w siły nadprzyrodzone, czasami wracając po pijaku z imprezy przez park miał różne widziadła, ale tłumaczy je alkoholoem, boi się wszelkich paranormalnych rzeczy i woli je negować dla własnego dobra. Nie wierzy też w szczęście czy jakąkolwiek fortunę ale jeśli coś mu nie wychodzi to zawsze obwinia swój mega-pech. Jego największym strachem jest jego własna śmierć, z nieznanych powodów boi się że straci życie przed 40 rokiem życia, dlatego stara się w miarę spokojnie żyć i nie wychylać się przed szereg. Jego kontakty z rodzicami nie są najlepsze chociaż oni starają się zapewnić mu lepsze życie to nie mają dla niego czasu, Marcin ciągle opłakuje śmierć swojego dziadka który był jedyną bliską mu osobą z rodziny. Kiedy był mały dostał od dziadka krzyżyk na łańcuszku i chociaż nie jest chrześcijaninem nosi go i traktuje jak świętą relikwię.

P.S. nie obrażając niczyich uczuć religijnych tekstem o 'katolach', chodziło mi o starsze skrajnie nietolerancyjne osoby wyznania rzymsko-katolickiego, więc nic osobistego, nie chciałem nikogo urazić.

Ostatnio edytowany przez Jamro (2010-02-22 11:40:26)


http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblack.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Telal Ground Floor 2 bedroms https://www.berlin-hotel.pl/ weekend w spa Ciechocinek